Strona główna Mapa serwisu Poleć stronę

TCM Polska producent wózków widłowych


Jeśli chcą Państwo otrzymywać najnowsze informacje dotyczące naszej oferty, prosimy o wpisanie adresu e-mail:


Składujemy coraz lepiej wykorzystując przestrzeń.

Maksymalne wykorzystanie powierzchni magazynowej - to zadanie, jakie stawiają przed nami nasi klienci, którzy borykają się z problemem magazynowania wielkiej często liczby produktów i materiałów na ograniczonym obszarze.

W MTL ASCO Sp. z o.o. oferujemy kompleksowe rozwiązania, które pozwalają jednocześnie na szybkie i ekonomiczne ich przemieszczanie, a nie tylko wygodne składowanie. Działając jednocześnie w sektorze podnośników widłowych znajdujemy najlepsze rozwiązania dopasowując odpowiedni sprzęt podnośnikowy do optymalnych regałów.

Sięgamy i składujemy coraz wyżej mając na uwadze, że każdy poziom składowania to, jak dodatkowy magazyn, co dla naszego klienta oznacza konkretne i wymierne korzyści.

W szerokiej gamie oferowanych przez MTL ASCO Sp. z o.o. produktów znajdują się rozwiązania spełniające najróżniejsze potrzeby, które jednak łączy jedna wspólna cecha – BEZPIECZEŃSTWO.

Jeśli zastanawiają się więc Państwo, jak najlepiej zorganizować magazyn prosimy o kontakt, a nasi pracownicy przyjadą do Państwa, by wymierzyć magazyn, zrobić projekt i zaoferować najlepszą konfigurację regałów oraz podnośników.

Prześlij nam plan magazynu, a my go zagospodarujemy!!!Podstawowe grupy systemów magazynowych, jakie posiadamy w ofercie to:

Regały półkowe

Dla towaru, który nie jest zapakowany na palety najlepszym rozwiązaniem są regały półkowe. Towar spoczywa na pólkach najlepiej z wypełnieniami panelowymi z blachy perforowanej. Regały te wykonane są z ocynkowanej blachy.


szczegóły ›

Regały paletowe

Dla towaru znajdującego się na paletach najkorzystniejsze jest zastosowanie regałów paletowych. Palety spoczywają na dwóch równoległych poziomych belkach zawieszonych na ramach nośnych.


szczegóły ›

Regały wjezdne (drive-in)

Doskonałe rozwiązanie dla składowania towarów jednorodnych o szybkiej rotacji. Systemu regałów tworzących wewnętrzne korytarze towarowe z regałami wyposażonymi w szyny podtrzymujące palety.


szczegóły ›

Regały wspornikowe

System przeznaczony do składowania długich elementów. Dzięki konstrukcji wysięgnikowej można tu bez problemu umieszczać także elementy o różnej długości, nie borykając się z problemem przeszkadzających ram - jak np. w przypadku regałów paletowych.


szczegóły ›