Strona główna Mapa serwisu Poleć stronę

TCM Polska producent wózków widłowych


Jeśli chcą Państwo otrzymywać najnowsze informacje dotyczące naszej oferty, prosimy o wpisanie adresu e-mail:


‹ powrót

Regały wspornikowe

System przeznaczony do składowania długich elementów. Dzięki konstrukcji wysięgnikowej można tu bez problemu umieszczać także elementy o różnej długości, nie borykając się z problemem przeszkadzających ram - jak np. w przypadku regałów paletowych.

Dlatego regały wspornikowe umożliwiają dużą pojemność magazynowania zapewniając jak najlepsze wykorzystanie przestrzeni. Oferowane systemy produkuje się w wielu standardowych rozmiarach i proporcjach. Dzięki temu niemal dla każdego elementu przeznaczonego do składowania, o najprzeróżniejszych wymiarach  i wagach można tu znaleźć optymalne rozwiązanie. Jest to konstrukcja samonośna, nie musi więc być kotwiona ani do ścian, ani do sufitu. Wysięgniki dają się łatwo przestawiać wzdłuż wysokości przy wymiarze rastra do 50 mm.

Konstrukcja regałów oparta jest na pionowych słupach nośnych wykonanych z dwuteownika. Wsporniki przykręcane, regulowane skokowo co 50mm. Słupy, podstawa i wsporniki malowane proszkowo i odpowiednio: słupy i podstawa RAL3000 (czerwony), wsporniki RAL1004 (żółty), stężenia ocynkowane.