Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Strona Główna | Newsy | Rejestracja Uczestników | Regulamin zawodów | Bilety | Galeria | Kontakt

 

Filozofia, charakter i organizacja Mistrzostw Polski w MMA


Mistrzostwa Polski w MMA to kontynuacja próby standaryzacji sposobu selekcji zawodników, w celu wyłonienia mistrzów na poziomie lokalnym i krajowym. Cykl startów w sąsiedztwie, bądź w centrum największych miejskich ośrodków: Tychy, Kraków, Warszawa, Gdynia, doprowadzić ma do popularyzacji dyscypliny, podniesienia poziomu szkolenia, stworzenia systemu turniejowej selekcji zawodników, wyłonienia zawodników walczących o tytuł Mistrza Polski Polskiej Federacji MMA.

Rywalizacja w ramach Mistrzostw Polski w MMA niezależnie od miejsca organizacji „lokalnych eliminatorów“ , zakłada przeprowadzenie walk w systemie pucharowym.

Zwycięzcy lokalnych eliminatorów, w poszczególnych kategoriach wagowych kwalifikują się do wrześniowych półfinałów. Zwycięzcy II etapu, konfrontują się ze sobą na uroczystej gali w październiku, gdzie finalnie wyłoniony zostaje mistrz Polski. Zwycięzcy poszczególnych kategorii, miejsca od 1-3 (eliminacje, półfinał), oraz 1 i 2 w finałach, otrzymają atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe, pamiątkowe puchary i dyplomy. Wszyscy startujący otrzymają pamiątkowe koszulki..

Ranga zawodów, ich prestiż, wyjątkowy charakter, wymiar i ludzie zapewniają profesjonalną organizacje zawodów, zainteresowanie mediami - stwarzając możliwość promocji w bardzo szerokim spektrum. Po zakończeniu Mistrzostw, organizator planuje w ramcha Gali MMA – zapewnić najwyższej klasy widowisko sportowe w postaci Ekstra Fightów.

Planujemy zapewnić obecność najbardziej rozpoznawalnych w świecie Polskich zawodników MMA jak: Paweł Nastula, Marcin Held, Robert Jocz, Kerim Abzailov i inni.

PRZYJDŹ I WALCZ! PULA NAGRÓD WYNOSI 100 000 zł

Zapraszam

Organizator zawodów: Adam Werewka - Prezes Polskiej Federacji MMA