Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Strona Główna | Newsy | Rejestracja Uczestników | Regulamin zawodów | Bilety | Galeria | Kontakt

Newsy

20.10.2011

Serdecznie zapraszamy na Finał Pierwszych Mistrzostw Polski MMA, który odbędzie się 5 listopada 2011 roku w Hali Sportowej w Chzorzowie. Walki wieczoru stoczą ze sobą Kerim Abzailov vs Vitalij Lazovskij oraz Maciek Polok vs Sergei Adamchuk. Start od godziny 16:30. Już dzisiaj istnieje możliwość rezerwacji biletów w cenie 40 zł.

05.07.2011

Informacja od Organizatora:

W związku ze zbyt małą liczbą zawodników zarejestrowanych na zawody do Gdyni i brakiem możliwości organizacji turnieju, eliminator w tej lokalizacji nie odbędzie się. Zapraszamy wszystkich zawodników 16 lipca do Skały koło Krakowa.

28.06.2011

W sobotę 25 czerwca w Łomiankach rozegrana została pierwsza eliminacja do pierwszych Mistrzostw Polski w MMA, organizowanych przez Polską Federację Mieszanych Sztuk Walki. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie, a kibice mogli obejrzeć wiele bardzo ciekawych walk, nokautów i akcji kończących w parterze.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Kopera Łukasz, który walczył bardzo efektownie, bardzo dynamicznie i bardzo skutecznie. Wygrał wszystkie swoje cztery pojedynki, w tym trzy przed czasem.

Trzeba przyznać, że jak na pierwszą imprezę organizowaną przez PFMMA, została ona przeprowadzona bardzo sprawnie a atmosfera zawodów była znakomita. Wszystkich kibiców zachęcamy do przybycia na kolejne eliminacje (następna 2 lipca w Tychach), na pewno nikt nie będzie żałował.

Pobierz oficjalne wyniki zawodów.

Najlepszy zawodnik turnieju: KOPERA ŁUKASZ

Kopera

27.06.2011

Serdecznie zapraszamy na drugą eliminację cyklu imprez w ramach Pierwszych Mistrzostw Polski MMA na zawody w Tychach, które odbędą się 02 lipca 2011 r w hali Mosir ul. Piłsudskiego2.

Pobierz harmonogram zawodów.

21.06.2011

Polska Federacja MMA zaprasza zawodników i sympatyków wszechstylowej walki na inaugurujące cykl imprez w ramach Pierwszych Mistrzostw Polski MMA, zawody w Warszawie (Łomiankach), które odbędą się 25 czerwca 2011 r w Integracyjnym Centrum Dydaktyczno-Sportowym w Łomiankach ul.Staszica 2.

21.06.2011

Organizator imprezy informuje, że rejestracja zawodników przedłożona została do środy 29 czerwca do godziny 24.00. Zapraszamy.