Strona główna Mapa serwisu Poleć stronę

TCM Polska producent wózków widłowych


Jeśli chcą Państwo otrzymywać najnowsze informacje dotyczące naszej oferty, prosimy o wpisanie adresu e-mail:


Heli Polska na targach Plastpol 2018 05-06-2018 08:04

W miniony piątek 25 maja 2018 zakończyły się w Kielcach Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy Plastpol. Na targach prezentowali swoją ofertę producenci surowców, maszyn i urządzeń stosowanych w przetwórstwie tworzyw sztucznych.
Na targach Plastpol swoje stoisko miała również marka Heli – jeden z wiodących producentów wózków widłowych na świecie. Na stoisku Heli Polska, odwiedzający targi Plastpol mogli zobaczyć kilka wybranych modeli wózków z oferty Heli. Na stoisku prezentowane były następujące wózki, wózek paletowy elektryczny CDB15-170J, wózek typu stacker CDD10-070, wózek widłowy elektryczny CPD18, wózek widłowy z silnikiem spalinowym CPQD15.
Odwiedzający stoisko Heli Polska mieli również możliwość poznania pełnej oferty wózków marki Heli dzięki rozmowom z doradcami technicznymi zajmującymi się sprzedażą wózków marki Heli na terenie całej Polski oraz licznym materiałom informacyjnym i folderom produktowym dostępnym na stoisku.

Mamy nadzieję spotkać się z Państwem ponownie w przyszłym roku, a może już wcześniej w siedzibie naszej firmie a jeżeli by Państwo sobie tego życzyli bezpośrednio u Państwa!


« Zobacz pozostałe wpisy